trende
Ada Klima Mekanik – Klima Hizmetleri – Klima Sistemleri – Klima Montaj – Kombi İlk Çalıştırma – Bakım ve Servis Hizmeti – Ev & Ofis Tipi Klima – Hafif Ticari Klima Sistemleri – Multi & Atom Klima Sistemleri – VRF (Merkezi) Klima Sistemleri – Isı Pompası Sistemleri – Mekanik Projeler – Havalandırma Sistemleri – İklimlendirme Sistemleri
trende
İletişim Formu
Formu doldurarak iklimlendirme projelerinizi mühendislerimizle değerlendirebilir ve detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz.
Bize Ulaşın

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Ada Klima Mekanik,  havalandırma, klima, ısıtma, soğutma ve mekanik tesisat alanlarında hizmet vermektedir. Ayrıca müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmakta ve temsilciliğini yaptığı markalar ile havalandırma ve mekanik sektöründeki müşterilerinin ihtiyaç duyduğu birçok ürünün satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Başlıca ürünlerimiz alüminyum esnek kanallar, fan grupları , klimalar ve bağlantı ekipmanlarıdır. Ada Klima Mekanik bu ürünleri stokunda bulundurarak müşterilerine en kısa zamanda ulaştırmaktadır.

Hedefimiz, teknik ve mimari ihtiyaçları tam olarak karşılayan mekanik tesisat sistemlerinin, güvenilir, ekonomik ve çevreyle dengeli bir biçimde yatırımcı ve kullanıcılara sunulmasıdır. Bu amaçla makine mühendisliğinin konuyla ilgili geldiği son noktanın sürekli takip edilmesi, uygulamanın her aşamasında yatırımcıya katma değer yaratan metotların geliştirilmesi ve her zaman daha iyisini gerçekleştirme isteği bu hedefimize ulaşmaktaki araçlarımızdır.

adaklimamekanik.com.tr